Historia Sattva i Magazyn Estilo

dnia

 

”7 września 2004 r. to dzień, w którym opuściłem swój kraj, Indie- od tego czasu minęło już około 16 lat, kiedy Polska stała się moim drugim domem.
Ten wspaniały kraj dał mi znacznie więcej, niż się spodziewałem.
Zaczynając od pracy w magazynie, a kończąc na zostaniu założycielem i dyrektorem firmy o ugruntowanej pozycji w Polsce i w 20 krajach na całym świecie, wiele się zmieniło.
Bez wątpienia wymagało to ciężkiej pracy, porażek, ryzyka, poświęcenia, emocji i wielu innych rzeczy, których nie można wyjaśnić tylko słowami.

Uważam, że najważniejszymi przyczynami mojego sukcesu są wartości przekazane mi przez rodziców; nadzieja, która pomogła mi iść naprzód bez względu na przeszkody; cierpliwość w czasach, gdy musiałem stanąć bez względu na wszystko; empatia kierowana do ludzi, którzy szczerze ją odwzajemniają; motywacja i zapał do zrobienia czegoś w życiu. Moja rodzina w Polsce, z którą ramię w ramię mogłem stawić czoła wszystkim problemom i zmierzać się z nimi z dojrzałością, uczciwością i dzielić całą miłość, szczęście i wspólnotę.

WhatsApp Image 2020-04-21 at 13.41.17

Chciałbym podziękować każdemu, kogo spotkałem, ponieważ każdy w jakiś sposób dał mi lekcję- dobry czy zły, ale pomógł mi nauczyć się więcej niż kiedykolwiek.
Przede mną długa droga …
Naprawdę wierzę w to, aby czynić dobro innym, robić to etycznie, robić to z pewnością siebie i co najważniejsze robić to, co słuszne, ponieważ Karma (nasze czyny) jest czymś, co do nas wróci…

WhatsApp Image 2020-04-21 at 13.41.20

E-stilo to magazyn, który prezentuje styl życia EKO poprzez życie ajurwedyjskie lub życie sattvickie.
W tym wydaniu przeczytasz, jak narodziła się Sattva Ayurveda i od kilku klientów osiągnęła miliony ludzi w ciągu kilku lat dzięki Sattva – (Sattva oznacza jakość dobroci, pozytywności, prawdy, wartości, spokoju, całościowości, kreatywności, konstruktywności, równowagi, pewności siebie, spokoju, cnotliwości, skierowane w stronę Dharmy i Jnany (wiedza).
Ogromne podziękowania dla naszych lojalnych konsumentów na całym świecie za zaufanie i mam nadzieję, że ta tradycja pozostanie.

🌿Serdecznie zachęcam do zakupu magazynu online, ponieważ warto go przeczytać:
https://estilo.com.pl/produkt/e-magazyn-estilo-1-2020/
Wersje papierowe będą dostępne od maja 2020 r.

🌿E-stilo oferuje pierwszą tego typu konferencję online w Polsce, więc jeśli mogę zachęcić do zakupu jest ona tutaj:

https://estilo.com.pl/konferencja-online-25-26-kwietnia-ja…/

https://www.facebook.com/events/157773465536981/

WhatsApp Image 2020-04-21 at 13.41.19

Obecny światowy kryzys wkrótce się skończy, wszyscy wiemy, że „w życiu nic nie jest trwałe”- gdy odniesiesz sukces bądź szczęśliwy i ciesz się chwilami, a gdy jesteś spłukany – poświęć czas na nauczenie się, jak poprawić swoje życie .. ponieważ wiemy, że musimy uczyć się każdego dnia, aby wyrosnąć na człowieka, którym chcemy być.

Dziękuję Bogu, ponieważ wiem, że wszechmogący robi wszystko z jakiegoś powodu w naszym życiu, nigdy nie wiemy, kiedy może to nastąpić, ale ostatecznie robi to dla naszego własnego dobra.

Jestem dumny z tego, że jestem pierwszym Indyjczykiem w Polsce, który znalazł się na pierwszej stronie okładki i tak jak zawsze pisałem w poprzednich postach Sattva znajdowała się na ostatniej okładce, zastanawiałem się kiedy będzie na pierwszej stronie;)”

Pozdrawiam serdecznie,

Ashish Hinduja, Founder & President at Sattva Group

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s