Indyjskie pasty do zębów – w czym tkwi ich skuteczność?

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować indyjskich past do zębów – to zachęcamy! Pasty z naszej oferty mają stale powiększające się grono zadowolonych klientów. Co ich przyciąga?

Naturalne i skuteczne  

pasty indyjskie dla całej rodziny
pasty indyjskie dla całej rodziny

Przede wszystkim wyjątkowe i bezpieczne składy – spora część oferty to pasty naturalne, nie zawierające szkodliwych i niepotrzebnych związków chemicznych. Tradycyjne pasty z supermarketu być może oczyszczają zęby, ale również powoli acz sukcesywnie zatruwają nasz organizm. Tymczasem okazuje się, że powszechnie występującym problemom jamy ustnej, jak osad, nieświeży oddech, zmiany próchnicze, krwawienie z dziąseł, skutecznie zapobiegają znane od tysiącleci naturalne ajurwedyjskie sposoby.

Tak więc w pastach indyjskich znajdziemy między innymi dobroczynne wyciągi z neem (miodli indyjskiej), drzewa arakowego, tulsi (świętej bazylii) czy olejek goździkowy. Pasty te nie zawierają fluoru lub zawierają naturalny nieszkodliwy fluor.

Dla całej rodziny

Produkty te są zwłaszcza cenione przez wegetarian i wszystkie osoby, którym nie jest obojętne co zawierają etykiety używanych przez nich preparatów.

A może proszek?

Oprócz past do zębów w naszym sklepie oferujemy też proszki do zębów. Te są jeszcze wciąż mało znane, ale bardzo skuteczne. Doskonale przy pomocy ziołowego proszku naniesionego na szczoteczkę wyczyścimy zęby i wzmocnimy dziąsła. Przyjemnie zaskakująca jest świeżość w ustach, która utrzymuje się długo po zastosowaniu proszku.

Jakie marki?

Najbardziej cenionymi producentami indyjskich past do zębów są: Himalaya, Vicco i Dabur.

indyjskie pasty do zębów
indyjskie pasty do zębów

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s