Ruszyła nasza hurtownia spożywcza i kosmetyczna olejki24.pl

Wakacje wakacjami – ale pracownicy Bombay Bazaar nie mieli jeszcze okazji wypocząc tego lata. Od kilku tygodni z całym zaangażowaniem przygotowywaliśmy nową internetową odsłonę naszej firmy, przeznaczoną dla klientów biznesowych. Hurtownię spożywczą i kosmetyczną olejki24.pl.

Ostatnie kilkanaście miesięcy naszej działalności obfitowało w nawiązanie wielu kontaktów biznesowych, głównie zpartnerami z branży HoReCa, sieciami sklepów spożywczych, delikatesami oraz z szeroko pojętej branży kosmetycznej (drogerie stacjonarne, sklepy internetowe, salony fryzjerskie, ksometyczne etc.) To spowodowało, że chcieliśmy wprowadzić odpowiednie rozwiązania, aby obsługiwać nową grupę naszych klientów w nowoczesny i przyjazny sposób. I oto dzisiaj, 13 sierpnia 2015, ruszyła nasza internetowa hurtownia spożywcza i kosmetyczna.

Nasza platforma hurtowa dostępna jest pod adresem www.olejki24.pl

Firmy zainteresowane produktami z naszej oferty mogą zainicjowac proces rejestracji na platformie (przycisk w prawym górnym rogu strony). Po zweryfikowaniu i aktywowaniu konta przez naszego pracownika, co zwykle trwa do 24 godzin, oferta i możliwość złożenia zamówienia będzie dostępna dla klienta 24/7.

Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s